EST

Korterelamud J. Poska 31-35

Kinnisvaraarendusettevõte Estconde rajas Kadriorugu, Luigetiigi vahetusse naabrusesse eksklusiivsed luksuskorterid. 
Kunagise Kadrioru lossi Sloboda miljööväärtuslikule alale kinnitatud detailplaneering nägi ette kuni kolme korruseliste uute elamute rajamise ja ajalooliste kaitsealuste puitelamute renoveerimise.
 
Maa-ala suurus on 3169 m2 ja sinna rajati 19 elamispinnaüksust netopindalaga 2573 m2. 
Kinnine residentstüüpi territoorium on privaatne, turvaline ja autovaba, hoovis asuvad puhkealad ja laste mänguväljak. Territooriumile pääseb vaid videoläbipääsusüsteemiga varustatud väravatest. Linnavilla tüüpi elamutel on eraldi eesaiad ja terrassid. Elamuüksuste kütmine toimub gaasiga läbi vesipõrandakütte. Korterites on soojustagastusega ventilatsioon, tagamaks väga hea õhuvahetuse madala energiakuluga. Elamispinnad on varustatud “Targa Maja” lahendusega, mis võimaldab juhtseadmest kütte ja ventilatsiooni kontrollimist. Soovi korral on võimalik lisada valgustuse, aknaruloode, saunakerise, valvesignalisatsiooni juhtimine jne.
 Korterite mugava puhastamise tagab kesktolmuimeja.Kõik transpordivahendid on viidud maa-alusesse garaaźi, kust elanikel on eraldi pääsud otse oma elamutesse. Samuti on maa-aluseses garaaźis korterite panipaigad ja hoiuruumid.Poska 31-35 arendus valmis 2015.Arhitektuurse projekti autor on arhitekt Tiit Trummal.